karabc Teaser Market Entry Germany 31f1865d61 2 - خدمات سفارشی

رسالت تیم متخصص ما از آنجایی آغاز می‌شود که شما پرونده مالیاتی خویش را دیده‌اید و دچار سردرگمی و تشویش خاطر شده‌اید.

سفارش خدمات
Start up Visa - خدمات سفارشی

 شرکت مشاوره کسب و کار کارا در این مقاله در نظر دارد دستورالعمل و نحوه مهاجرت به کانادا با شروع یک کسب و کار و اشتغال­زایی یا حمایت از کارآفرینان نوآور را در اختیار علاقمندان مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارت آپ ویزا قرار دهد.

سفارش خدمات
karabcr Market Entry - خدمات سفارشی

نداشتن یک استراتژی از پیش تعریف شده از مرحله طراحی یک کسب و کار تا مرحله ثبت شرکت و درج موضوع فعالیت مرتبط با آن شرکت در اساسنامه، می تواند خسارت های جبران نا پذیری را در دراز مدت باعث شود.

سفارش خدمات
karabc adwords - خدمات سفارشی

همه ما برای پیدا کردن محصولات و خدمات خود، اولین گزینه‌ای که انتخاب می‌کنیم جستجو در گوگل می‌باشد. بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. به طور متوسط روزانه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

سفارش خدمات
karabc Consultinghouse Homepage Market Entry Germany c2f2439e91 - خدمات سفارشی

پیشنهاد مرکز مشاوره به کارآفرینان و یا متقاضیانی که علاقه‌مند به اخذ اقامت یک کشور اروپایی و یا سرمایه‌گذاری در اتحادیه اروپا هستند، کشور آلمان می‌باشد.

سفارش خدمات
karabc Consultinghouse Homepage Accounting Management Consulting Germany 35217ff611 - خدمات سفارشی

در سال 2018 به‌جای سرمایه‌گذاری بر ایده‌های پوچ و یا ریسک‌های پرهزینه و پرخطر ما می‌توانیم با قبول یا واگذاری نمایندگی از یک کسب‌وکار، شرایط درآمدزایی خود را پایدار و بهینه کنیم.

سفارش خدمات
business location3 - خدمات سفارشی

مرکز مشاوره بر این باور است، یکی از مراحل حیاطی در مرحله ورود به بازار انتخاب درست مکان استقرار یک کسب‌وکار ازنظر کارشناسی دقیق (منطقه، دسترسی، خدمات عمومی، خدمات مکمل و…) می‌باشد.

سفارش خدمات
kbc CARD3 - خدمات سفارشی

هر مجموعه‌ای برای رشد و تبدیل‌شدن به یک سازمان توسعه‌یافته نیازمند ایجاد و یا اصلاح زیرساخت‌هایی به‌صورت جامع در 6 حوزه می‌باشد که قطعاً عدم وجود و یا ضعف در ساختار هر یک از اضلاع این شش‌ضلعی می‌تواند تأثیرات مخربی در پیکره هر سازمان و شرکتی ایجاد نماید.

سفارش خدمات