راه حل های گسترش بازار در ایران

iran business market - گسترش بازار در ایران

چالش ورود به بازار کسب و کار ایران

گسترش بازار در ایران و دسترسی به بازارهای بین‌المللی از رموز اصلی موفقیت در یک اقتصاد همیشه درحال‌توسعه می‌باشد. کسب و کارها در حال در هم نوردیدن مرزهای بین المللی هستند و با سرعت هرچه بیشتر در حال گسترش مرزهای جغرافیایی‌شان می‌باشند.

ایران یکی از مهمترین و راهبردی‌ترین مناطق جهان به حساب می‌آید که شرق آسیا را در یک نوار به اروپا متصل می‌نماید. به این خاطر شرکت‌های بین المللی زیادی که علاقمند به حضور در بازار آسیا و یا باالعکس به دنبال گسترش در بازار اروپا هستند، تمایل زیادی به حضور در این شاهراه حیاتی از خود نشان می‌دهد.

فرصت‌های بی بدیل مصرفی با بهره گیری از هوشمندترین مصرف کنندگان دنیا ایران را به لحاظ جایگاه تجاری تبدیل به یکی از نقاط خاص تجاری در دنیا نموده است.

البته به خاطر محدودیت‌های حقوقی و سیاسی مانند تحریم‌های شرکت‌های خارجی خود را ملزم می‌داند تا بفهمند که به چه صورتی می‌توانند فعالیت‌های ورود به بازار ایران را به طور متمرکز با این چالش بزرگ منطبق سازند.

ما چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم

مرکز مشاوره کسب و کار کارا در صدد است تا به سرمایه گذاران داخلی، منطقه‌ای و بین المللی کمک نماید تا بفهمند رشد یک کسب و کار پایدار در بازار ایران مستلزم رعایت چه نکاتی هست.

محققان و تحلیلگران ما به دقت پتانسیل‌های رشد کسب و کار شمارا در بازار ایران مورد بررسی قرار می‌دهند که از نتایج این همکاری این مهم به دست می‌آید: استراتژی بررسی روندهای عرضه و تقاضا در بازار ایران و ارائه خدمات به بازارهای مصرفی بزرگ آسیا و اروپا.

کارشناسان ما با بهره گیری از رویکردهای علمی،‌ کاربردی،‌ کمی و کیفی، منسجم و نظامند به شرکت‌ها کمک می‌نمایند تا همزمان ستاد فروش و بازاریابی جدید در کشور ایران راه اندازی نمایند. عموماً ما به سرمایه گذاران در داخل و چه شرکت‌های خارجی پیشنهاد می‌کنیم با راه اندازی و تأسیس یک شعبه از کسب و کار خود و یا یک شرکت جدید از این فرصت منحصر به فرد (حضور در بازار ایران) بهره مند گردند.

از آنجایی که اکثر شرکت‌های در حال تأسیس و یا در حال گسترش با چالش‌های متنوعی از جمله مسائل مربوط به پیش تعریف یک کسب و کار،‌ ثبت و ادغام،‌ تحقیق و توسعه،‌ حقوقی و مالی،‌ بازاریابی و فروش،‌گستر بازار در ایران ، فناوری اطلاعات و ایزوهای مورد نیاز،‌ منابع انسانی متخصص روبرو هستند لذا مرکز مشاوره با ارائه همهٔ این خدمات به صورت یکجا و سفارشی به شما کمک می‌نماید تا بتوانید با کمترین ریسک و هزینه، کسب و کار خود را در بازار ایران راه اندازی و گسترش دهید.

مزایای ما

بزرگ‌ترین مزیت رقابتی ما تحلیل کامل بازار ایران و پیشنهاد ادغام و تملک با فرصت‌های مشابه به جهت رشد سریع و تبدیل شدن به شرکت‌هایی با بازدهی بالا می‌باشد. همین امروز به جهت گسترش بازار در ایران و  حضور در بازار ایران و تصاحب یک فرصت و سرنخ تجاری منحصر به فرد با مشاوران و کارشناسان حرفه‌ای این مرکز تماس بگیرید.

همین الان برای مشاوره با کارشناسان حرفه ای ما تماس بگیرید

Canada: +16046908480

Iran:  +982122654064

درخواست خودتان را جهت ارائه خدمات بالا از طریق فرم زیر ارسال بفرمایید